CUSTOM MADE OBJEDNÁVKY

Naše modely sa snažíme robiť čo najuniverzálnejšie, aby sedeli čo najlepšie rôznym postavám.

Stále je však každý z nás jedinečný a rovnako tak aj naše postavy či naše predstavy o ideálnom kúsku. Takmer všetky modely je preto možné prispôsobiť konkrétne vašej postave podľa potreby, prípadne sa dá zmeniť farba alebo materiál… Všetky takéto požiadavky na úpravy a zmeny je potrebné riešiť osobne u nás v predajni na Zámockej 34, alebo E-mailom na objednavky@takitak.sk/info@takitak.sk.

Upozorňujeme, že nie všetky návrhy sa dajú zapracovať, rovnako tak nie každý model sa dá ušiť z akéhokoľvek materiálu. Pokúsime sa však vymyslieť niečo 😊.

Pri CUSTOM MADE modeloch sa účtujú príplatky oproti cene klasického modelu. Pri zmene farby je príplatok 50% z ceny klasického modelu, pri zmene strihu je príplatok 100% z ceny klasického modelu.

Príklad: Ak túžite napríklad po našich zavinovacích šatách ale nevybrali ste si z aktuálnej farebnice, vieme ich ušiť v akejkoľvek farbe ktorú máme, k bežnej cene týchto šiat však pripočítame 50% príplatok. Ak by ste chceli niečo ešte špeciálnejšie, môžeme napríklad zmeniť dĺžku, rukávy, riasenie… Pri takomto kúsku k cene bežných šiat pripočítame 100% príplatok.

Pýtate sa prečo je to tak, prečo musíte za inú farbu zaplatiť viac?

V prvom rade musí krajčírka musí šaty ušiť a to netrvá 5 ani 10 minút.

Všetky naše krajčírky majú fér mzdu a samozrejme aj pracovné podmienky.

 

Keď sa robí CUSTOM MADE model, krajčírka potrebuje:

 1. odložiť veci ktoré má naplánované a rozpracované na stole
 2. vybrať si rolku látky ktorá je na CUSTOM objednávku
 3. vybrať strih
 4. upraviť strih
 5. zakresliť model
 6. vystrihnúť model
 7. prevliecť nite podľa materiálu
 8. nastaviť overlockový stroj, nastaviť jednoihlový stroj, nastaviť coverlockový stroj
 9. ušiť jeden kus – podľa CUSTOM zadania
 10. vyžehliť, pripraviť a dopraviť nám CUSTOM objednávku
 11. odložiť CUSTOM strih
 12. odložiť CUSTOM materiál
 13. vybrať strihy s ktorými pôvodne podľa plánu pracovala
 14. vybrať opäť materiál s ktorým pôvodne podľa plánu pracovala
 15. prevliecť nite na strojoch
 16. nastaviť stroje
 17. pokračovať v plánovanej práci

 

Práve preto CUSTOM MADE modely netrvajú 5 minút a na takýto kúsok budete čakať viac než na štandardný model z našej ponuky.

Dodacia doba CUSTOM MADE modelu je 2 – 6 týždňov, podľa vzájomnej dohody, momentálneho zaťaženia našej krajčírky, dostupnosti materiálu a náročnosti úprav.

CUSTOM MADE objednávky zadávame krajčírke na výrobu až po zaplatení faktúry.

Tovar ktorý je upravovaný alebo vyrobený po vzájomnej dohode na mieru podľa zadania kupujúceho (takzvané CUSTOM MADE modely) nieje možné vrátiť ani vymeniť, ak sa zmluvné strany nedohodli inak.

Záručná lehota na CUSTOM MADE modely je štandardne 24 mesiacov a v prípadne akýchkoľvek problémov je potrebné upovedomiť nás čo najskôr elektronickou formou E-mailom na reklamacie@takitak.sk. Záručná doba začína plynúť od fyzického prevzatia tovaru kupujúcim. Kupujúci berie na vedomie, že je povinný prezrieť si tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. V prípade, že tovar pri prevzatí kupujúcim neodpovedá kúpnej zmluve, je kupujúci povinný bezodkladne o tom upovedomiť predávajúceho. Záruka sa nevzťahuje na chyby vzniknuté bežným používaním či nesprávnym použitím, nevhodnou starostlivosťou alebo údržbou tovaru.